Jakub Fürbacher

O trenérovi

Pomáhám lidem odstranit jejich bolesti pomocí vývojové kineziologie ve fitness.

Jmenuji se Jakub Fürbacher a jsem osobní trenér a momentálně působím ve fitness star.

Ke sportu jsem se dostal jako malý kluk, nejprve jsem hrál fotbal a později jsem pak začal hrát nohejbal až do současné doby a nohejbal hraji na té nejvyšší úrovni a také zde trénuji děti.

Ke cvičení jsem se dostal na střední škole. Po letech cvičení a zkoušení se cvičení stalo moji obrovskou zálibou a začal jsem se ve cvičení více vzdělávat.

Jelikož mám od operace srdce kyfózu a a špatné držení těla začal jsem se o tělo zajímat ještě více a řekl jsem si, že i přes tyto zkušenosti bych rád pomáhal lidem s jejich podobnými potížemi.

A tak jsem si udělal kurz instruktora fitness u FitPraha u Aleše Vítka, který mě vše naučil a doporučil mi další kurzy pro můj rozvoj a na jeho doporučení jsem si udělal kurzy jako například kurz Moderní Výživy, kurz o spirální stabilizaci páteře od doktora Smíška, kurz kineziotapingu u fyzioterapeutky paní Peterkové a dále jsem si udělal kurz od Vaška Rázla Síla - Stabilita - Mobilita kde pomocí ideou (myšlenkou) pohybu jsem se naučil jak se správně a bezbolestně hýbat. Vývojová kineziologie mě nesmírně baví a baví mě jí předávat dále a neustále se v této oblasti vzdělávat.

Pokud jsem tě zaujal a chceš se zbavit svých problémů na těle bolestí nebo zhubnout a celkově se naučit správně hýbat a zlepšit svoje držení těla tak neváhej a určitě se mi ozvi. Rád ti pomohu.

Služby

Fitness trenér Fitness star

Soukromé lekce - zaměření na zdravotní potíže zad, svalů, kloubů

Tagy

Kontakt

Telefon

730962545

Sociální sítě

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít Více informací